Půjčte si jakékoliv auto levně

Dovoz vozidel z Německa

Koupě nového automobilu je většinou velice drahá záležitost. I když v této době je možné sehnat auto pod 200 000 korun. Je pořád velké množství lidí kteří si jezdí nakoupit ojeté auto z Německa. A taky proč ne, když vozy z Německa jsou mnohonásobně levnější než u nás. Německá vláda a města se snaží navíc vyhnat všechny stará auta pryč, jedna jsou na trhu bezpečnější a hlavně ekologičtější. Proto i jsou auta z Německa levnější než v některých našich autobazarech.

A pokud se budeme bavit o složitosti této operace, není to až tak hrozné. V době internetu a překladačů se dá domluvit téměř vše. Stačí se jen podívat na stránky německých autobazarů a pak jen poslat email nebo se telefonicky domluvit odvoz automobilu. Hlavní je pro vás vybrat si automobil který je homologován pro provoz v české republice. Podmínky dovozu v rámci členských zemí EU je o něco jednodušší, ale pořád obnáší některé povinnosti.

Taky je důležité mít platnou technickou, pokud tedy chcete dovést vůz po vlastní ose. Je zde ještě několik věcí které musíte dodržet jako je třeba pojištění, osvědčení o technické kontrole a další. Jednotlivé zákony se mění jak lékárničky v autech. Sotva ji vyměníte tak vyjde jiný zákon a musíte koupit novou.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Levná auta, Nová auta z Německa, Prodej aut z německa a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.

Hledáte nové oježděné auto? Zkuste se podívat na autobazary Německo a vyberte si nejlepší vozidlo.